System Obsługi Ofert Transportowych - transport.grupaazoty.com
Witamy w Systemie obsługi ofert transportowych firmy Grupa Azoty Nie jesteś zalogowany.
Wybierz język: PL EN DE
System Obsługi Ofert Transportowych
transport.grupaazoty.com
Logowanie
Login:

Hasło:


Pomoc
Masz problem z Systemem obsługi ofert transportowych? Skontaktuj się z obsługą techniczną.

sootadmin@zetosa.com.pl

Telefon alarmowy: 112
Zgłoszenie dotyczące zdarzeń transportowych:
Dyspozytor GA S.A. (Tarnów):
+48(14) 6932100

Dyspozytor GA Zakłady Azotowe Kędzierzyn S.A.: +48(77) 4843401
Dyspozytor GA Zakłady Chemiczne „Police” S.A: +48(91) 3171616


Instrukcja
1. Rejestracja w systemie polega na wyświetleniu zakładki "Rejestracja" i wpisaniu podstawowych informacji o firmie. Należy zwrócić szczególną uwagę na fakt, że wszystkie pola są polami obowiązkowymi i brak wypełnienia któregokolwiek z nich uniemożliwię rejestrację w systemie. Po wpisaniu adresu e-mail oraz wybranego dla siebie hasła - w części "Informacje o firmie" i wciśnięciu WYŚLIJ, na podany adres zostanie wysłana wiadomość o możliwości zalogowanie się w systemie.

Informacje o organizowanych konkursach ofert i aukcjach wysyłane będą na adres e-mail osoby kontaktowej.

2. Po zalogowaniu do systemu zostaniecie Państwo poinformowani o możliwości wyboru uczestnictwa w konkursie ofert lub aukcji elektronicznej. Są to dwie, różne formy składania ofert.

  • konkurs ofert jest to sposób na złożenie propozycji cenowej, która następnie podlega porównaniu z propozycjami złożonymi przez innych uczestników konkursu. O wyniku konkursu oraz kwalifikacji oferentów są państwo informowani przez pracowników naszej firmy.
  • aukcja elektroniczna to licytacja odbywająca się on-line i o wyborze ostatecznych usługodawców informuje Państwa system natychmiast po zakończeniu licytacji.

3. Przed wejściem do części systemu umożliwiającej składanie ofert lub uczestnictwa w aukcji prosimy o zapoznanie się z regulaminami uczestnictwa oraz załączonymi dokumentami. Z uwagi na możliwość modyfikacji warunków uczestnictwa w konkursie ofert bądź aukcji prosimy wszystkich, którzy uczestniczyli w poprzednich konkursach lub aukcjach o dokładne zapoznanie się z zasadami podanymi na stronie.

4. Szczegółowe instrukcje dotyczące obsługi systemu znajdziecie Państwo z zakładkach "Instrukcja", odpowiednio dla „Konkursu ofert” bądź "Aukcji elektronicznych".

Instrukcję obsługi aplikacji SOOT dla Przewoźnika możecie Państwo pobrać także tutaj.
2007-2019 System Obsługi Ofert Transportowych Grupa Azoty. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie oprogramowania: ZETO S.A. Tarnów.  Współudział w projekcie i założeniach funkcjonalnych: Biuro Spedycji CAN PACK S.A. Polityka Prywatności