System Obsługi Ofert Transportowych - transport.grupaazoty.com
Witamy w Systemie obsługi ofert transportowych firmy Grupa Azoty Nie jesteś zalogowany.
Wybierz język: PL EN DE
System Obsługi Ofert Transportowych
transport.grupaazoty.com
Logowanie
Login:

Hasło:


Pomoc
Masz problem z Systemem obsługi ofert transportowych? Skontaktuj się z obsługą techniczną.

sootadmin@zetosa.com.pl

Telefon alarmowy: 112
Zgłoszenie dotyczące zdarzeń transportowych:
Dyspozytor GA S.A. (Tarnów):
+48(14) 6932100

Dyspozytor GA Zakłady Azotowe Kędzierzyn S.A.: +48(77) 4843401
Dyspozytor GA Zakłady Chemiczne „Police” S.A: +48(91) 3171616


Grupa Azoty S.A. (Tarnów)
Transport samochodowy nawozów:
Oliwia Kalemba
oliwia.kalemba@grupaazoty.com
tel. +48(14) 6933174
fax. +48(14) 6933340
kom. +48 785780069

Magdalena Sumara
magdalena.sumara@grupaazoty.com
tel. +48(14) 6933471
fax. +48(14) 6933340
kom. +48 785780753

Marcin Dudek
marcin.dudek@grupaazoty.com
tel. +48(14) 6933396
fax. +48(14) 6933340
kom. +48 785780754

Transport samochodowy tworzyw:
Anna Serwatka
anna.serwatka@grupaazoty.com
tel. +48 (14) 6932206
fax. +48 (14) 6933340
kom. +48 785780079

Katarzyna Gębska
katarzyna.gebska@grupaazoty.com
tel. +48 (14) 6934932
fax. +48 (14) 6933340
kom. +48 785780755

Joanna Żmuda
joanna.zmuda@grupaazoty.com
tel. +48 (14) 6934820
fax. +48 (14) 6933340
kom. +48 785780757

Transport morski, kontenery i chemia:
Agnieszka Kapela
agnieszka.kapela@grupaazoty.com
tel. +48 (14) 6932219
fax. +48 (14) 6932207
kom. +48 785780057

Jolanta Pawlik - Schabowska
jolanta.pawlik@grupaazoty.com
tel. +48 (14) 6932214
fax. +48 (14) 6933340
kom. +48 785780068

Transport kolejowy:
Andrzej Solak
andrzej.solak@grupaazoty.com
tel. +48 (14) 6932203
fax. +48 (14) 6932207
kom. +48 785780093

Grupa Azoty Zakłady Chemiczne „Police” S.A
Transport samochodowy międzynarodowy - Plandeki, cysterny, silosy, kontenery:
Magdalena Andruszczyszyn
magdalena.andruszczyszyn@grupaazoty.com
tel. +48 (91) 3173403
fax. +48 (91) 3173363
kom. +48 519501257

Transport samochodowy międzynarodowy - Plandeki, wywrotki:
Anna Krysiak
anna.krysiak@grupaazoty.com
tel. +48 (91) 3173421
fax. +48 (91) 3173522
kom. +48 519501255
GG 49147267

Transport samochodowy krajowy - Plandeki:
Bartosz Krysztofik
bartosz.krysztofik@grupaazoty.com
bartosz.spedycja@grupaazoty.com
tel. +48 (91) 3173009
fax. +48 (91) 3173363
kom. +48 519501254
GG 531002
Trans ID: 731623-1

Tomasz Ręczkowski
tomasz.reczkowski@grupaazoty.com
tomasz.spedycja@grupaazoty.com
tel. +48 (91) 3174652
fax. +48 (91) 3173363
kom. +48 519501256
GG 47911887
Trans ID: 731623-2

Transport samochodowy krajowy - Cysterny - Dystrybucja NOXy
Jarosław Pecka
jarosław.pecka@grupaazoty.com
tel. +48 (91) 3174918
fax. +48 (91) 3173363
kom. +48 519501221
GG 44834266

Grupa Azoty Zakłady Azotowe Kędzierzyn S.A.
Transport drogowy i intermodalny chemikaliów:
Tomasz Rogacki
tomasz.rogacki@grupaazoty.com
tel. +48 (77) 4812078
kom. +48 723186878

Katarzyna Kędzierska
katarzyna.kedzierska@grupaazoty.com
tel. +48 (77) 4812586
kom. +48 723186876

Agnieszka Lisowiec
agnieszka.lisowiec@grupaazoty.com
tel. +48 (77) 4812194
kom. +48 697 870 446

Bartłomiej Lech
bartlomiej.lech@grupaazoty.com
tel. +48 (77) 4812865
kom. +48 723 186 931

Transport kolejowy i morski:
Katarzyna Kawa
katarzyna.kawa@grupaazoty.com
tel. +48 (77) 4813202
kom. +48 695380953

Jarosław Ferneza
jaroslaw.ferneza@grupaazoty.com
tel. +48 (77) 4812297
kom. +48 723186887

Iwona Powierska
iwona.powierska@grupaazoty.com
tel. +48 (77) 4813649

Transport drogowy nawozów:
Małgorzata Majta
malgorzata.majta@grupaazoty.com
tel. +48 (77) 481 20 24
kom. +48 723186877

Łukasz Sterkowicz
lukasz.sterkowicz@grupaazoty.com
tel. +48 (77) 481 35 88
kom. +48 723186975

Daniel Lelewski
daniel.lelewski@grupaazoty.com
Tel. +48 (77) 481 24 86
Kom. +48 697870447

Dorota Kmiecik
dorota.kmiecik@grupaazoty.com
tel. +48 (77) 481 35 88
tel. +48 (77) 481 35 88

Sprawy administracyjne i techniczne
Mariusz Kasiński
mariusz.kasinski@grupaazoty.com
tel. +4814 6933296
fax. +4814 6933340
kom. +48 785780091
2007-2018 System Obsługi Ofert Transportowych Grupa Azoty. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie oprogramowania: ZETO S.A. Tarnów.  Współudział w projekcie i założeniach funkcjonalnych: Biuro Spedycji CAN PACK S.A. Polityka Prywatności