System Obsługi Ofert Transportowych - transport.grupaazoty.com
Witamy w Systemie obsługi ofert transportowych firmy Grupa Azoty Nie jesteś zalogowany.
Wybierz język: PL EN DE
System Obsługi Ofert Transportowych
transport.grupaazoty.com
Logowanie
Login:

Hasło:


Pomoc
Masz problem z Systemem obsługi ofert transportowych? Skontaktuj się z obsługą techniczną.

sootadmin@zetosa.com.pl

Telefon alarmowy: 112
Zgłoszenie dotyczące zdarzeń transportowych:
Dyspozytor GA S.A. (Tarnów):
+48(14) 6932100

Dyspozytor GA Zakłady Azotowe Kędzierzyn S.A.: +48(77) 4843401
Dyspozytor GA Zakłady Chemiczne „Police” S.A: +48(91) 3171616Szanowni Państwo!

Mamy przyjemność poinformować iż System Obsługi Ofert Transportowych (SOOT) jest już wdrożony w Tarnowie, Policach i Kędzierzynie – Spółkach Grupy Azoty.


Zapraszamy wszystkie firmy transportowe do współpracy z Grupą Azoty.


Firmy, które do tej pory nie korzystały z tej formy komunikacji zapraszamy do rejestracji w systemie. Rejestracja w SOOT polega na wyświetleniu zakładki "Rejestracja" i wpisaniu podstawowych informacji o firmie. Wprowadzony adres e-mail i ustalone hasło umożliwią logowanie do systemu SOOT. Należy zwrócić szczególną uwagę na fakt, że wszystkie pola są polami obowiązkowymi i brak wypełnienia któregokolwiek z nich uniemożliwi rejestrację w systemie.Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane dalej jako „RODO), wymagamy również akceptacji naszej „Polityki prywatności”.Wciśnięcie WYŚLIJ rejestruje Przewoźnika, a na podany adres e-mail zostanie wysłana wiadomość o możliwości zalogowanie się do systemu.Nowym użytkownikom SOOT zwracamy uwagę na konieczność zapoznania się z „Ogólnymi warunkami świadczenia usług przewozowych” i „Regulaminem korzystania z systemu przetargowego SOOT” oraz na ich obowiązkową akceptację, co dopiero umożliwi pełne korzystanie z Systemu Obsługi Ofert Transportowych.

 

Grupa Azoty

2007-2019 System Obsługi Ofert Transportowych Grupa Azoty. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie oprogramowania: ZETO S.A. Tarnów.  Współudział w projekcie i założeniach funkcjonalnych: Biuro Spedycji CAN PACK S.A. Polityka Prywatności