x Uwaga. Strona wykorzystuje pliki cookie. Kontynuując korzystanie z tej witryny, wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie. Aby uzyskać dodatkowe informacje odwiedź: Polityka cookie
Witamy w Systemie obsługi ofert transportowych (SOOT) firmy ZETO S.A. Nie jesteś zalogowany.
Język:
Instrukcja
1. Rejestracja w systemie polega na wyświetleniu zakładki "Rejestracja" i wpisaniu podstawowych informacji o firmie. Należy zwrócić szczególną uwagę na fakt, że wszystkie pola są polami obowiązkowymi i brak wypełnienia któregokolwiek z nich uniemożliwię rejestrację w systemie. Po wpisaniu adresu e-mail oraz wybranego dla siebie hasła - w części "Informacje o firmie" i wciśnięciu WYŚLIJ, na podany adres zostanie wysłana wiadomość o możliwości zalogowanie się w systemie. 

Informacje o organizowanych konkursach ofert i aukcjach wysyłane będą na adres e-mail osoby kontaktowej. 

2. Po zalogowaniu do systemu zostaniecie Państwo poinformowani o możliwości wyboru uczestnictwa w konkursie ofert lub aukcji elektronicznej. Są to dwie, różne formy składania ofert. 

  • konkurs ofert jest to sposób na złożenie propozycji cenowej, która następnie podlega porównaniu z propozycjami złożonymi przez innych uczestników konkursu. O wyniku konkursu oraz kwalifikacji oferentów są państwo informowani przez pracowników naszej firmy.
  • aukcja elektroniczna to licytacja odbywająca się on-line i o wyborze ostatecznych usługodawców informuje Państwa system natychmiast po zakończeniu licytacji.

3. Przed wejściem do części systemu umożliwiającej składanie ofert lub uczestnictwa w aukcji prosimy o zapoznanie się z regulaminami uczestnictwa oraz załączonymi dokumentami. Z uwagi na możliwość modyfikacji warunków uczestnictwa w konkursie ofert bądź aukcji prosimy wszystkich, którzy uczestniczyli w poprzednich konkursach lub aukcjach o dokładne zapoznanie się z zasadami podanymi na stronie. 

4. Szczegółowe instrukcje dotyczące obsługi systemu znajdziecie Państwo z zakładkach "Instrukcja", odpowiednio dla „Konkursu ofert” bądź "Aukcji elektronicznych". 

Instrukcję obsługi aplikacji SOOT dla Przewoźnika możecie Państwo pobrać także tutaj.
2020 SOOT ZETO S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie oprogramowania: ZETO S.A. Tarnów. v. 5.4.17.0